Lederprogram utviklet av Akademiet og SkillUp Network
Dette lederprogrammet er utviklet for å gi deg en praktisk og relevant utviklingsreise i lederrollen. Gjennom en kombinasjon av faglig påfyll, erfaringsutveksling og konkrete verktøy får du styrket kompetansen du trenger for å lykkes som leder – både i dag og i fremtiden.
I løpet av programmet skal du blant annet bli tryggere i lederrollen, få praktiske verktøy du kan bruke i din jobbhverdag, få øve og reflektere over reelle situasjoner og sitte igjen med et nettverk av ledere.
Lederprogrammet har blitt kjørt flere steder i Norge med svært gode tilbakemeldinger. Spesielt på faglig innhold, forelesere og praktisk nytte i arbeidshverdagen.
Dette programmet passer godt for mellomledere, ledere med operativt ansvar og fremtidige ledere.
Praktisk info
Oppstart: September 2026
Varighet: 8 samlinger – høsten 2026 og våren 2027
Sted: Sandnessjøen + digitale økter på Teams
Pris: 25 000 kr
Søknadsfrist: 21. august
Påmelding: fyll ut påmeldingsskjema
🧾Mer info om lederprogrammet finner du her.
Bedrifter i næringshageprogrammet kan søke om innovasjonsstøtte på opptil 75 % av kursavgiften. Ta kontakt med oss på mail så ser vi på hvilke muligheter som finnes for din bedrift.
Kommuner har mulighet til å søke OU-midler hos KS for å dekke store deler av kursutgiftene. Send en mail til hanne.wiig@rkkyh.no for mer info om støtte til kommuner.
Programmet krever at det er minimum 20 påmeldte.
Har du spørsmål? Send oss gjerne en mail!
Maiken Nyseter
Mail: mn@snhh.no
Tlf: 954 33 175
Andre innlegg









